3 pomysły na elegancki i praktyczny prezent dla mężczyzny

Przyjęło się uważać, że zakup upominku dla mężczyzny to nie lada wyzwanie. Panowie często deklarują, że nie potrzebują niczego nowego. W przeciwieństwie do kobiet rzadko okazują również zainteresowanie popularnymi gadżetami lub modowymi nowinkami.

Wbrew pozorom wybór odpowiedniego prezentu nie musi jednak być trudny. Wystarczy poznać najważniejszą zasadę kupowania prezentów dla panów – każdy upominek musi być jednocześnie praktyczny i elegancki. Nawet najciekawszy gadżet nie ucieszy mężczyzny, jeżeli nie będzie dla niego użyteczny. I odwrotnie – każdy praktyczny upominek powinien cieszyć oko. Aby ułatwić wybór prezentu idealnego, przygotowaliśmy mini przewodnik po gadżetach, które doskonale wpisują się w te wymagania.

  1. Zegarek – mówi się, że jest on dla mężczyzn tym, czy dla kobiet torebka. Zegarki podkreślają styl, dopełniają codzienne stylizacje, pokazują indywidualność i klasę, a w dodatku nigdy nie można mieć ich zbyt wiele. Panów możemy obdarowywać zarówno klasycznymi, jak i bardziej ekstrawaganckimi modelami, na przykład modnymi zegarkami z drewna.
  2. Odrobina luksusu – często zdarza się, że mężczyźni niechętnie kupują sobie ekskluzywne kosmetyki. Nie zmienia to jednak faktu, że lubią ich używać. Prezentem, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie, będą eleganckie perfumy o klasycznym zapachu. Panów, którzy noszą zarost lub brodę, bez wątpienia ucieszy wyszukany zestaw kosmetyków i akcesoriów do golenia (na przykład elegancka brzytwa, pędzel z naturalnego włosia, wosk do układania zarostu).
  3. Drewniane etui na telefony – eleganckie i ekologiczne obudowy przypadną do gustu każdemu mężczyźnie, niezależnie od tego, jakim modelem smartfona posługuje się na co dzień. Case’y pełnią nie tylko rolę estetyczną, ale też chronią telefon przed uszkodzeniami. Etui na iPhone z drewna ucieszy każdego wielbiciela oryginalnych gadżetów. Case drewniany na Samsung będzie doskonałym upominkiem dla fanów trwałych i niebanalnych akcesoriów. Sprawdź ofertę drewnianych etui na telefony na stronie https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/