Chwila relaksu w nail barze

lip-1192463_640

Każda kobieta powinna od czasu do czasu pozwolić sobie na chwilę relaksu. Warto na jakiś czas pozwolić sobie na wizytę w saunie lub w luksusowym spa. Okazuje się jednak, że rynek kosmetyczny stale się rozwija i obecnie panie mają możliwość odwiedzać salony kosmetyczne znaczne częściej, ze względu na ich rosnącą liczbę oraz atrakcyjne ceny. Ponieważ manicure od dawna jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów upiększających, coraz bardziej znanymi obiektami stają się nowoczesne nail bary.

Nail bar to miejsce idealne dla każdej kobiety. Chwila relaksu i duży komfort. Klientki siadają wygodnie na krzesełkach, kładą dłonie na blacie, a doświadczone kosmetyczki zajmują się upiększaniem ich paznokci. To idealne rozwiązanie dla pań, które maja napięty grafik. Do nail baru możemy wstąpić po drodze z pracy lub między spotkaniami. Dodatkowo, zatrudniony tam personel dzięki swojemu obeznaniu w aktualnych trendach, będzie w stanie udzielić nam porad co do wzorów i kolorów paznokci oraz zdradzi sposoby na codzienną pielęgnację dłoni.

Dodatkową zaletą opisywanych placówek jest fakt, że kosmetyczki korzystają jedynie z produktów najwyższej jakości. Być może nie każda z pań zdaje sobie z tego sprawę, ale większość produktów dostępnych w drogeriach zawiera w sobie związki chemiczne szkodliwe dla paznokci bardziej niż mogłoby się w pierwszej chwili wydawać. Poza tym, jak wiadomo, lakiery gorszej jakości szybko gęstnieją, a ich pędzelki nie ułatwiają malowania płytek, co dowodzi, że zakup niewłaściwych kosmetyków wiąże się ze strata czasu i zabiegiem nieekonomicznym.

Rodzaj manicure’u jest zależny od gustu i upodobań klientek. Mogą się one zdecydować zarówno na długotrwałą hybrydę jak i naturalny manicure francuski. Pamiętajmy, że przed nałożeniem lakieru, należy dokonać odpowiedniej pielęgnacji. Kąpiel z dodatkiem specjalnych soli wpłynie pozytywnie na miękkość skóry. Po dokładnym osuszeniu dłoni możemy zabrać się za odsuwanie skórek. W tym celu używamy specjalnego, drewnianego patyczka. Następnie piłujemy paznokcie, aby nadać im odpowiedni kształt. Pamiętajmy, że w ten sposób możemy optycznie zmienić formę płytki. Powinna być ona dokładnie oczyszczona, gdyż lakier nie będzie się dobrze trzymał na tłustej powierzchni. Wybrane przez nas kolory emalii mogą być adekwatne do obowiązujących trendów. W tym sezonie warto postawić na butelkową zieleń, metaliczne barwy czy złoto.