Koszulki z nadrukiem metodą DTG

Jesteśmy firmą z bardzo bogatym doświadczeniem związanym z produkcją koszulek oraz innych elementów ubioru ze specjalnym nadrukiem. Cechuje nas rzetelność oraz bardzo wysoka jakość. Dotyczy ona zarówno samego materiału (koszulki, inne elementy) jak również jakości nadruku. Dysponujemy bardzo nowoczesnym parkiem maszynowym, najnowszymi technologiami, dzięki którym możemy mówić o owej najwyższej jakości. Ideashirt to firma, której zaufało już wielu. Bazujemy na najwyższej jakości, ale równocześnie też udoskonalamy cały proces produkcji, aby zapewnić naszym klientom coraz wyższą jakość.

Nadruki na koszulki w najwyższej technologii

Każda koszulka z nadrukiem, która wychodzi z naszej firmy, która jest przez nas produkowana, odznacza się bardzo wysoką jakością. Jest to element, do którego przykładamy bardzo dużą uwagę. Wykonujemy w naszej firmie nadruki na koszulkach w takich technologiach jak:

  • sitodruk,
  • haft komputerowy,
  • druk dtg,
  • sublimacja,
  • folia flex,
  • grawer,
  • druk UV,
  • fullprint,

Wiele w tym względzie zależy od tego, na jaką jakość decyduje się dany klient, aczkolwiek w odniesieniu do każdego produktu musimy mówić o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania. Dzięki temu wzory na koszulki pozostają trwałe przez wiele miesięcy i lat mimo poddawania tych elementów ubioru wielu praniom.

Koszulki z napisem

Nasza oferta jest bardzo mocno zróżnicowana. Posiadamy gotowe projekty koszulek, gotowe propozycje związane z napisami, z kolorystyką, z nanoszoną grafiką. Jednocześnie też oczywiście dajemy możliwość wyboru własnego napisu lub grafiki. Tym samym podpowiadamy, co może znaleźć się na danej koszulce, ale również dajemy gotowe projekty do wyboru. Koszulki z własnym nadrukiem często się sprawdzają w odniesieniu do pomysłów na prezenty, w odniesieniu do pomysłów na koszulki dla pracowników firmy, jakiejś instytucji, itp.

Oferta dla kreatywnych

Nasza oferta nie skupia się tylko na gotowych projektach czy też na tworzeniu tego, co nam podpowie nasz klient. Naszym klientom udostępniamy specjalny kreator online, dzięki któremu można samemu stworzyć unikalne wzory na koszulki, by następnie móc je zrealizować. Jest to element, dzięki któremu możemy wyjść na przeciw najgłębszym oczekiwaniom naszych klientów, możemy wyjść na przeciw tym, którzy są kreatywni i chcą stworzyć sami coś niezwykłego. Nasza oferta jest ponadto skierowana do tych, którzy chcą stworzyć własny sklep z koszulkami oraz innymi elementami ubioru ze szczególnymi wzorami na nich naniesionymi. Posiadamy bardzo pozytywne opinie klientów, którzy mieli to szczęście, aby z nami współpracować. Owe opinie na pewno są potwierdzeniem tego, że najlepsze koszulki z trwałymi nadrukami znajdziemy właśnie w tym miejscu. Jest to oferta przejrzysta, bez żadnych zawiłości, oferta dla tych, którzy lubią się wyróżnić jak również dla tych, którzy cenią sobie bardzo wysoką jakość. Warto dodać, że owa oferta jest równocześnie bardzo atrakcyjna nie tylko pod względem jakościowym, ale także pod względem cenowym.