Pięknie pomalowane paznokcie przez długi czas? To możliwe!

hands-224571_640Przez intensywny tryb życia, godzenie pracy ze studiami lub wychowaniem dzieci trudno nam znaleźć wystarczającą ilość wolnego czasu na stosowanie licznych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Jeżeli dodatkowo poświęcamy czas także na swoje pasje, o takich „drobiazgach” jak regularny manicure możemy po prostu zapomnieć. To błąd, bo takie szczegóły wiele mówią o nas samych i naszej atrakcyjności. Nie bez powodu mówi się także, że to dłonie są wizytówką człowieka. Gdyby tylko malowanie paznokci było proste i szybkie, a lakier nie odpryskiwał następnego dnia… marzenia? Niekoniecznie. Manicure hybrydowy łączy w sobie wszystkie właściwości zabiegu idealnego – od komfortu wykonania po jego trwałość.

– Dobrej jakości lakier nałożony w domu owszem, charakteryzuje wysoka trwałość, ale z codziennymi obowiązkami często nie ma ona szans… Manicure hybrydowy wykonuje się u kosmetyczki, polega na nałożeniu warstwy specjalnej emalii (połączenie lakieru i żelu) na paznokcie, a następnie na naświetlaniu ich lampą UV. W praktyce wychodzimy od kosmetyczki z suchymi, odpornymi na ścieranie i pięknymi paznokciami, którymi możemy cieszyć się nawet do trzech tygodni! – zapewnia specjalistka ze Studia Easy Waxing.

Do zalet hybrydy należy przede wszystkim trwałość – minimum przez dwa tygodnie możemy cieszyć się intensywnym i nieskazitelnym kolorem swoich paznokci. Często panie decydują się na usunięcie emalii (do wykonania tylko w salonie) po tym czasie i ewentualne nałożenie nowej warstwy (głównie przez odrost paznokcia od skórek). Warto dodać, że hybryda nie niszczy płytki paznokcia jak tipsy, czy żel, emalia dodatkowo ją utwardza, a przez długi okres noszenia kolor wygląda nienagannie, z charakterystycznym połyskiem. W dodatku w firmowych salonach lub profesjonalnych studiach kosmetycznych możemy przebierać w całej palecie barw i ich odcieni, a nawet wzorów i połączeń. Dobrze wykonany manicure hybrydowy to brak efektu grubej warstwy lakieru, grudek i pęcherzyków. Szereg zalet, a przede wszystkim trwałość czyni to rozwiązanie idealnym dla wszystkich kobiet prowadzących intensywny tryb życia lub w przypadku wyjazdu na wakacje, kiedy zależy nam na nieskazitelnym wyglądzie dłoni, bez potrzeby zabierania ze sobą podręcznego zestawu manicure.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.