Pięknie pomalowane paznokcie przez długi czas? To możliwe!

hands-224571_640Przez intensywny tryb życia, godzenie pracy ze studiami lub wychowaniem dzieci trudno nam znaleźć wystarczającą ilość wolnego czasu na stosowanie licznych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Jeżeli dodatkowo poświęcamy czas także na swoje pasje, o takich „drobiazgach” jak regularny manicure możemy po prostu zapomnieć. To błąd, bo takie szczegóły wiele mówią o nas samych i naszej atrakcyjności. Nie bez powodu mówi się także, że to dłonie są wizytówką człowieka. Gdyby tylko malowanie paznokci było proste i szybkie, a lakier nie odpryskiwał następnego dnia… marzenia? Niekoniecznie. Manicure hybrydowy łączy w sobie wszystkie właściwości zabiegu idealnego – od komfortu wykonania po jego trwałość.

– Dobrej jakości lakier nałożony w domu owszem, charakteryzuje wysoka trwałość, ale z codziennymi obowiązkami często nie ma ona szans… Manicure hybrydowy wykonuje się u kosmetyczki, polega na nałożeniu warstwy specjalnej emalii (połączenie lakieru i żelu) na paznokcie, a następnie na naświetlaniu ich lampą UV. W praktyce wychodzimy od kosmetyczki z suchymi, odpornymi na ścieranie i pięknymi paznokciami, którymi możemy cieszyć się nawet do trzech tygodni! – zapewnia specjalistka ze Studia Easy Waxing.

Do zalet hybrydy należy przede wszystkim trwałość – minimum przez dwa tygodnie możemy cieszyć się intensywnym i nieskazitelnym kolorem swoich paznokci. Często panie decydują się na usunięcie emalii (do wykonania tylko w salonie) po tym czasie i ewentualne nałożenie nowej warstwy (głównie przez odrost paznokcia od skórek). Warto dodać, że hybryda nie niszczy płytki paznokcia jak tipsy, czy żel, emalia dodatkowo ją utwardza, a przez długi okres noszenia kolor wygląda nienagannie, z charakterystycznym połyskiem. W dodatku w firmowych salonach lub profesjonalnych studiach kosmetycznych możemy przebierać w całej palecie barw i ich odcieni, a nawet wzorów i połączeń. Dobrze wykonany manicure hybrydowy to brak efektu grubej warstwy lakieru, grudek i pęcherzyków. Szereg zalet, a przede wszystkim trwałość czyni to rozwiązanie idealnym dla wszystkich kobiet prowadzących intensywny tryb życia lub w przypadku wyjazdu na wakacje, kiedy zależy nam na nieskazitelnym wyglądzie dłoni, bez potrzeby zabierania ze sobą podręcznego zestawu manicure.