Podróż biznesowa? Postaw na elegancki i trwały manicure!

marriage-661019_640 (1)Podczas delegacji, konferencji branżowej lub podróży biznesowej trzeba prezentować się nienagannie i elegancko. Odpowiednia stylizacja doda pewności siebie i pomoże w zredukowaniu nadmiar tremy. Jednym z najważniejszych elementów szykownego i profesjonalnego wizerunku są zadbane dłonie i paznokcie.

Odpowiednia prezencja

Piękne dłonie są wizytówką każdego człowieka. Jeżeli paznokcie są należycie spiłowane i wypolerowane, a skóra dłoni odpowiednio nawilżona i miękka, można łatwo wykreować dobre wrażenie. Osoba dbająca o szczegóły wzbudza zaufanie, wydaje się być profesjonalna i dobrze przygotowana.

Podczas podróży biznesowej zwykle nie ma się czasu na zrobienie odpowiedniego manicuru. Najczęściej zabieranie ze sobą wszystkich przyrządów wiąże się także ze sporym dyskomfortem. Zapach lakieru nie powinien unosić się wokół członków spotkania. Nie można też dopuścić do sytuacji, w której kontrahent przyłapałby kogokolwiek na poprawianiu odpryskniętego lakieru lub piłowaniu paznokci. Najlepiej o odpowiednią prezencję zadbać jeszcze przed wyjazdem. Na szczęście gabinety kosmetyczne, w tym salon easynails.pl, oferują wykonanie tzw. manicuru hybrydowego. Zabieg ten cechuje się wyjątkową trwałością.

Wytrzymałość przede wszystkim

Manicure hybrydowy wykonuje się z wykorzystaniem tzw. lakierożeli. Przed ich nałożeniem kosmetyczka najpierw musi nadać odpowiedni kształt płytkom i odtłuścić paznokcie. Do utwardzania stosuje się lampę UV. Manicure hybrydowy cechuje się pięknym, błyszczącym efektem końcowym. To, co odróżnia go od tipsów, to o wiele bardziej naturalny wygląd (paznokcie nie są nadmiernie „zgrubione”). Jest wyjątkowo trwały – może utrzymywać się nawet do 3 tygodni. W tym czasie nie powinien odpryskiwać i matowieć.

Warto pamiętać także o tym, że substancje wykorzystywane do tworzenia takiego manicuru nie powodują uczuleń.