Przełom w depilacji

depW dziedzinie usuwania niechcianego owłosienia u kobiet i mężczyzn wciąż powstają nowe pomysły i rozwiązania. Przełomem może okazać się depilacja woskiem Lycon, która jest stosowana w salonach kosmetycznych i zdobywa coraz większe rzesze zwolenniczek oraz zwolenników. Ta metoda depilacji znalazła już uznanie na świecie, a wywodzi się z Australii.

Już teraz można skorzystać z zabiegu depilacji Lycon w Warszawie. Jest to metoda podobna do depilacji woskiem, jednak jest mniej bolesna i bardziej przyjemna. Produkty Lycon charakteryzują się tym, że działają pielęgnacyjnie na skórę, gdyż posiadają w swoim składzie azulen, aloes, rumianek, różę oraz lawendę. Wyróżniają się różnorodnymi kolorami i zapachami.

Dzięki specjalnej aplikacji wosk Lycon nie ciągnie się i nie przykleja do skóry. To powoduje, że zabieg jest prawie bezbolesny i nie występują po nim zaczerwienienia i podrażnienia. Istnieją różne typy produktów Lycon, dostosowane do specyfiki depilowanych miejsc. Dzięki temu woski te nadają się do depilacji łydek, ud, pach, twarzy, a także bikini i pośladków. Optymalna długość włosków to pół centymetra – wówczas depilacja przebiega najbardziej sprawnie.

Depilacja Lycon w Warszawie jest przeprowadzana w autoryzowanym salonie przez wykwalifikowane kosmetyczki, które stale uczestniczą w szkoleniach i podnoszą swoje kwalifikacje. Salon posiada swoją stronę internetową i fanpage na facebooku. Na zabieg można umówić się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego przez internet. Mogą zgłaszać się zarówno panie, jak i panowie. Na stronie internetowej można znaleźć zdjęcia salonu oraz informacje o tym, jak się przygotować do zabiegu i jak postępować po depilacji. Jest to szczególnie przydatne dla tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli przeprowadzanych zabiegów depilacji w salonach kosmetycznych.