Przygotuj skórę na lato

Nie każda kobieta ma czas, żeby systematycznie odwiedzać gabinet kosmetyczny. Są jednak zabiegi, które z powodzeniem można wykonywać co jakiś czas. Nadchodzące lato jest świetną okazja do tego, aby bardziej zadbać o swoją skórę i ciało, które będziemy eksponować na wakacjach.

Skóra twarzy

Przed urlopem należy zadbać o skórę twarzy. Decydując się na profesjonalny zabieg kosmetyczny mamy gwarancję, że efekty będą widoczne gołym okiem! Z całej listy oferowanych przez gabinety usług warto wybrać np. mikrodermabrazję. Jest to zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu naskórka warstwa po warstwie. W tym celu kosmetyczka używa specjalne urządzenie wyposażone w głowice ścierające, które są pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Głowica jest dobierana indywidualnie w zależności od typu cery. W efekcie skóra staje się wygładzona, a jej wygląd jest znacznie poprawiony.

Depilacja

Gładkie ciało to „must have” każdej zadbanej kobiety. Zabieg depilacji warto wykonać co najmniej kilka dni przed zaplanowanym wyjazdem. W ten sposób unikniemy zaczerwienień i podrażnień. Najbardziej skuteczną metodą jest depilacja http://easywaxing.pl/ woskiem. Na czym to polega? Kosmetyczka nakłada rozgrzany wosk na wcześniej ustalone partie ciała i umieszcza na nim kawałek materiału. Gdy wosk zastygnie, skórę naciąga się, a materiał zdejmuje szybkim ruchem. Po takim zabiegu możemy się cieszyć gładką skórą nawet kilka tygodni!

Opalanie natryskowe

Jeśli nasze ciało nie posiada jeszcze „bazy” pod dalsze opalanie, a lepiej czujemy się na plaży będąc już trochę muśnięte słońcem, to warto skorzystać z tej metody. Jej główną zaletą jest to, że nie emituje szkodliwych promieni UV, przez co jest  najbardziej bezpieczną i zdrową dla naszej skóry formą opalania. Jak to działa? Kosmetyczka rozpyla równomiernie delikatny płyn brązujący, który nie ma w swoim składzie sztucznych barwników, perfum ani alkoholu, dzięki czemu nie powoduje wysypek, podrażnień itp. Pięknym efektem naturalnej opalenizny możemy zachwycać się około 10 dni.

Należy pamiętać, że jeśli będziemy dbać o naszą skórę, ona na pewno odpłaci się pięknym i zdrowym wyglądem.