Spodnie letnie – czy dla każdej figury?

Wraz z pojawieniem się wiosny czas przyjrzeć się nadchodzącym trendom. Źle dobrane spodnie z pewnością niekorzystnie wpłyną na naszą stylizację, ale nawet największa wpadka jest do uratowania. Wystarczy się przyjrzeć co w tym sezonie będzie modne.

Szczupłe i wysokie Panie będą dobrze wyglądały w spodniach typu alladyn. Nie trzeba natomiast martwić się o ich długość, gdyż każda będzie wyglądała dobrze. Można także postawić na modne dzwony z materiału z kolorowymi kwiatami.  Kolekcja, którą posiada spodnie letnie można znaleźć na https://heppin.com/szorty_rybaczki_spodnie_szorty_damskie_k-298.htm dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Typ klepsydry charakteryzuje się wąską talią oraz szerokimi biodrami. Kobiety o tym typie figury wyglądają dobrze praktycznie w każdych spodniach. Aby delikatnie podkreślić walory należy wybierać spodnie o prostym fasonie. Można też śmiało postawić na model z lekko rozszerzanymi nogawkami. Jeśli mamy ochotę na krótkie spodenki to warto wybierać te z wysoką talią. Typ jabłka to Panie średniego lub niskiego wzrostu z licznymi krągłościami. Warto wspomnieć, żeby unikać tutaj stożkowych spodni. Jak w przypadku wysokich Pan alladyny sprawdzą się tutaj idealnie. Zatuszują niekorzystny brzuszek oraz podkreślą nogi.

W przypadku figury typu gruszka więcej uwagi zwraca się na biodra, które są dużo szersze niż ramiona. W tym przypadku warto unikać zbyt krótkich spodenek, które będą skupiały uwagę tylko na udach. Lepszym pomysłem będą bermudy, które odciągną od nich uwagę a jednocześnie je wydłużą. Warto też postawić na bezpieczne rybaczki, które są dostępne na https://heppin.com/szorty_rybaczki_spodnie_szorty_damskie_k-298.htm. Można wybierać spośród wielu modeli. Ostatnim typem figury jest truskawka, która charakteryzuje się większymi gabarytami u góry sylwetki niż na dole. Aby wydobyć atuty można nosić szerokie spodnie z motywami kwiatowymi. Unikaj ciemnych kolorów, gdyż one nadmiernie tuszują zalety sylwetki.

Trendy w każdym sezonie są do siebie podobne. Jednak z każdym rokiem wprowadzane są inne elementy, które czynią modę unikalną na swój sposób. Dlatego nie czekaj i koniecznie wybierz swój ulubiony model!